ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN
ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN
HEMEN ARAYIN 0850 33 33 724

MENÜ

İŞ YERİ GÜVENLİĞİ

NEUTRON ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İş Yeri Güvenliği Sistemleri

Tek İhtiyacınız Neutron Akıllı Smart

İşyerinizi yangın, su baskını, gaz kaçağı ve hırsız gibi tehlikelerden korumak için sadece Neutron alarm yeter. Neutron Alarm İzleme Merkezi 7/24 sinyallerinizi takip eder, olası tehlikelerde hem sizi hemde yetkili mercileri bilgilendirir.
Dünyada bir ilk olarak sisteme entegre kamera sayesinde alarm anında fotograf, video ve canlı görüntüleri akıllı cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Android ve ios uygulamamızla dünyanın heryerinden alarm sisteminizin sinyal takibini yapabildiğiniz gibi kurma-kapama işleminide gerçekleştirebilirsiniz.

Neutron Yangın Ve Gaz Kaçağı Alarmı

Neutron Alarm Sistemine entegre edilebilen duman, ısı ve gaz algılama dedektörleri ile yangın ve gaz zehirlenmesi durumlarına karşın etkin önlem almış olursunuz. Olay anında harici ve dahili sirenler devreye girer ve yüksek sesli uyarı sağlar. Neutron Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size veya belirlediğiniz kişilere bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Neutron Tıbbi Alarm

Neutron Alarm Sistemine entegre edilen bu sistem sayesinde, işyerinizde acil ambulans gereken duruma en hızlı şekilde ilgili birimlerin uyarılması ve ambulans sevk edilmesini sağlar.

Neutron Su Baskını Alarmı

Neutron Alarm sistemine entegre edilen su baskını dedektörü ile işyerinizde meydana gelebilecek bir su baskını durumunda alarm oluşturur. Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amaçlı önce abonemize sonra ilgili kolluk kuvvetlerine bilgi verir.

Neutron İşyeri Güvenliği ve Panik Butonu

Neutron Alarm Sistemi’nde tehdit, hırsızlık girişimi ve benzeri panik durumlarında tek tuşla acil polis ihtiyacınızı Neutron Alarm Merkezi’ne iletebilirsiniz. Gelen sinyal anında polis merkezine bildirilerek adrese polis yönlendirilmesini sağlar.