ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN
ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN
HEMEN ARAYIN 0850 33 33 724

MENÜ

EV GÜVENLİĞİ

NEUTRON ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Ev Güvenliği Sistemleri

Evinizi Dilediğiniz Yerden İzleyin

Alarmı kurmayı unuttuğunuzda telaşa kapılmayın, Neutron Akıllı Smart ile tek tuşla alarmınızı devreye alabirsiniz. Neutron Akıllı Smart ile dilediğiniz yerden alarm sisteminize müdahele edebilirsiniz. Hırsız, yangın, acil sağlık ve su baskını gibi sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz herşeyi korumak için NEUTRON ALARM yeterlidir.

Neutron Alarm Akıllı Ev Yönetimi İle

Neutron Yangın Ve Gaz Kaçağı Alarmı

Neutron Alarm sistemlerinize entegre edebilen duman ve gaz dedektörleri sayesinde evinizde meydana gelebilecek yangın tehlikesine ve gaz zehirlenmelerine karşı önlem almanızı sağlar. Duman ve Gaz dedektörler sistem kurulu olmasa bile 7/24 çalışmaktadır. Hassas Dedektörler Yangın Tehdidine Karşı Hayat Kurtarıyor ve Üstelik evinizde değilken ya da uyku ve baygınlık halinde çıkan zehirli gazları soluyarak bilincinizi kaybetmeniz halinde müdahale etme imkanınız olmayan felaketlerle karşılaşma ihtimaliniz düşündüğünüzden daha yüksek. Neutron Alarm Sistemleri tüm sevdiklerinizi korur.

Neutron Tıbbi Alarm

Tıbbı Müdahale İhtiyacınızda Yanınızdayız Günün her saati yanınızda olan Neutron Tıbbi Alarm Sistemi; kişinin acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduğu ya da kendisini tıbbi tehlike altında hissettiği durumlarda kullanılır. Tıbbi Alarm, özellikle ağır hasta ve yaşlı insanlar için aniden meydana gelen ve stres yaratan sağlık sorununda kurtarıcı niteliğindedir. Hayat Kurtaran Yardımcınız İstenildiği takdirde uzaktan kumanda ile de aktif hale getirilebilen Ev Tipi Tıbbi Alarm Sisteminde, acil durum çağrısı alınır alınmaz en yakın ambulans Neutron Alarm İzleme Merkezi tarafından evinize yönlendirilir.

Neutron Su Baskını Alarmı

Tehlikeye Açık Kapı Bırakmayın..
Açık unuttuğunuz bir musluk, ev içi atık su borularınızın geri tepmesi ya da bulaşık ve çamaşır makinanızın uzatma hortumunun birleşme noktasında oluşan sinsi bir çatlak sonucunda; kabaran parkeler, kullanılmaz hale gelen halılar, fişler, elektrik sistemi, kablo yolları derken dağ gibi büyüyen sorunları Su Baskını Alarm Sistemi ile evinizden uzak tutabilirsiniz. Su Baskını Alarmı; tatilde, iş yerinde kısacası evde olmadığınız durumlarda komşunuzdan gelen acil bir telefonla haberdar olacağınız ya da uyanıp ayaklarınızı yere bastığınız anda hissettiğiniz ıslaklığın şokunu yaşamanıza neden olan tatsız su baskını kabusuna en hızlı müdahaleyi sağlar. Erken Uyarı Sistemi Sayesinde Hızlı Müdahale, Minimum Zarar Büyük hasara yol açan su baskını tehdidini kolayca algılayarak anında tedbir almanız adına geliştirilen Neutron Ev Güvenliği Su Baskını Alarm Sistemi evinizin sular altında kalmasını önler.

Neutron Panik Butonu

Neutron Panik Alarm Sistemi; maruz kaldığınız ya da kalacağınızı düşündüğünüz şiddet eylemi girişimi, gasp, hırsızlık, alan ihlali, tehdit, zorlama gibi durumlarda devreye sokmanız halinde kolluk kuvvetlerini evinize yönlendirerek güvenliğinizi sağlar. Panik Alarmı Tehlikeyi Kontrol Altına Alır Baskı ve stres altındayken doğru kararı vermeniz zorlaşır. Çoğu zaman tehdit altındayken kilitlenip kalmanıza neden olan durumlarda yardımınıza yetişen Panik Alarmı kullanıcıları en doğru çözümle en hızlı şekilde buluşturur.