ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN
ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN
HEMEN ARAYIN 0850 33 33 724

MENÜ

HAKKIMIZDA

NEUTRON ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

BİZ KİMİZ

neutron

Neutron Alarm Hakkımızda

Neutron Güvenlik Teknolojileri AŞ, video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir firmadır. Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan Neutron, her yıl satış gelirinin yüzde 10’unu Ar-Ge faaliyetlerine ayırarak video gözetim çözümlerinde teknoloji çağına öncülük etmektedir.Dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firmasından biri olan Neutron, 5 yıl içinde birinci sırada yer almayı hedeflemiştir. Yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya devam etmektedir.
 

Neutron Alarm ürünlerimizin kalitesi ,kapasitesi ,çalışma prensipleri , çalışma süreleri bayilerimiz ve kullanıcılar tarafından beğenilmesi ile  2017 yılında Neutron Alarm A.Ş. 7/24 izleme faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen gün hızla artan abone sayımız bizlere güç ve çalışma azmi vermektedir. Teknik destek, teknik servis konusunda uzman kadromuz gurur kaynağımızdır.

Neutron A.Ş aldığımız kültür, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızı söylemektedir. Yetkili Teknik Servis ağımız Türkiye geneline çoğalarak artmakta  ulusal ve uluslar arası markalara 7/24 izleme hizmeti vermektedir.


Neutron'un ürünleri bankacılık, kamu güvenliği, enerji, telekomünikasyon, mobese, stadyumlar, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır. ‘’Bank of China , China Minsheng Banking , China Merchants Bank , China Construction Bank, Agricultural Bank of China , Postal Savings Bank of China , Korea Kwangju Bank , Qincheng Hapishanesi ‘’ ve daha birçok büyük proje Neutron'un çözümleriyle kurulmuştur. Neutron, Türkiye’de de en yaygın bayi ağı ve en iyi referans listesine sahip markalardan biridir. Merkezi Türkiye’de yer alan Neutron’un, 2000’nin üzerinde çalışanı bulunmakta ve ürünleri Çin'de bulunan fabrikasında üretilmektedir.Neutron, güçlü,yenilik verimliliğini temsil eden,kalite odaklı bir şirkettir.

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını geliştirerek ürünlerinde kullanmaya başlayan ilk firmalar arasında yer alır. Neutron, Sektörde 600 patent ile en fazla patente sahiptir.Ayrıca sektörde IF tasarım ödülüne layık görülen tek firmadır.

BİZ KİMİZ

neutron

Misyonumuz

Neutron Alarm ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. ; doğru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile son kullanıcıya en yeni teknolojiyi içeren kullanım özgürlüğünü yaşatmayı misyon edinmiştir.

BİZ KİMİZ

neutron

Vizyonumuz

Neutron Alarm ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş.'nin vizyonu Türkiye alarm pazarına getirdiği yenilikçi soluk ile pazar payında liderliğe yükselmektir. Alışılagelen eski teknolojilerin aksine Neutron Alarm ürettiği alarm ürünü ile de pazarın Hırsız Alarm'ına bakış açısını değiştirmiş ve son kullanıcıya en yüksek teknolojide Alarm panellerinin kullanımını sağlamayı hedeflemektedir.